POZVÁNKA PRO STUDENTY

Vážení studenti,

pokud již nyní přemýšlíte o tom, kam dále směřovat své kroky po úspěšném ukončení studia, rádi bychom vás pozvali na webinář: „Uplatnění absolventů v technických simulacích“, který se bude konat online dne 28. listopadu 2023 od 15:00. Tento webinář pořádá společnost TechSoft Engineering.

Na webináři se představí společnosti z České a Slovenské republiky, které podnikají v různých technických odvětvích a aktuálně hledají nové posily do svých R&D týmů. Konkrétně se jedná o pozice v oblasti výpočtů a simulací s využitím nástrojů Ansys.

Ansys je špičkový software, který je využíván firmami po celém světě k optimalizaci svých produktů a urychlení technologického vývoje. Vše probíhá prostřednictvím virtuálních prototypů a numerických simulací. Video - Before Every Innovation, there is Ansys .

Toto je skvělá příležitost se seznámit s různými společnostmi a potenciálními pracovními pozicemi, které mají perspektivu pro vaši budoucnost. Nahlédněte do světa technického výzkumu a vývoje a objevte možnosti, které na vás čekají.

Webinář je také vhodný i pro studenty, kteří by se mohli zajímat o praxe, stáže, trainee programy a možnosti pro vypracování bakalářských nebo diplomových prací s využitím nástrojů Ansys.

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat kolegu na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pro účast na webinář je nutné vyplnit následující formulář.

28.11. 2023 vystoupí společnosti:

ZF Engineering Plzeň s.r.o.

MP-Sports

VÚTS a.s.

HVM Plasma spol. s r.o.
Centrum výzkumu Řež s.r.o.

Schaeffler

Edwards s.r.o.

ZKW Automotive Engineering CZ s.r.o.

Těšíme se na vaši účast na tomto inspirativním webináři!

© 2022 Strojnicka fakulta. Všetky práva vyhradené.